.

.

New
Мотоцикл Резервоарот Подлога Заштитник Налепница Decal Гас Коленото Контрола на Резервоар за Влечење Подлога Страна 3M За Suzuki Hayabusa GSXR1300 2008 2009-

Мотоцикл Резервоарот Подлога Заштитник Налепница Decal Гас Коленото Контрола на Резервоар за Влечење Подлога Страна 3M За Suzuki

DEN 575.00
DEN 604.80

Стока
Достапно.

Количина : Еден Пар (2 парчиња) Поставување на Возило : Лево и Право Боја : Како на слики прикажани Fitment : За Suzuki Hayabusa GSXR1300 2008-2016 Материјал : Направен од еластомер материјал со супер силен 3 [email protected] лепило Состојба : 100% Сосема Нов резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. Инструкции За Инсталација Не Се Вклучени.

Детали

боја:
Црна, проѕирен
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Материјал Тип:
Направени од еластомер материјал со супер силен [email protected] лепило
Бренд Име:
waase
Име На Модел:
За Suzuki HAYABUSA GSXR1300 2008-2016
Објектот Висина:
0inch
Motobike Направи:
Suzuki
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Тежина:
0.18kg
Објектот Должина:
0inch
Свеж

Избор на клиенти