.

.

New
Бесплатен превозот ZSDTRP Ретро резервоар за Гориво страна Гумена обвивка CJ-KC750 страна автомобил, мотоцикл случај за Bmw R12 R71 М-72 мотор

Бесплатен превозот ZSDTRP Ретро резервоар за Гориво страна Гумена обвивка CJ-KC750 страна автомобил, мотоцикл случај за Bmw R12

DEN 693.00
DEN 912.00

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашата продавница
ќе добиете wondful шопинг време тука!
Бесплатен превозот Ретро резервоар за Гориво страна Гумена обвивка CJ-K750 страна автомобил, мотоцикл случај за Bmw R12 R71 М-72 мотор
Пријател,Секој треба K750,R71,М-72, други Ретро 750cc моторни и сличен модел страна автомобил, мотоцикл резервни делови,може да ми каже.
Одговара на K750 мотоцикл,случај За BMW R50 R60/2 R69 S R12 R1 R71

Детали

боја:
црна боја
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Висина:
3cm
Бренд Име:
ZSDTRP
Motobike Направи:
BMW
Име На Модел:
CJ-K750
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Должина:
10cm
Материјал Тип:
Гума
Користи:
Ретро 750cc мотор
Универзална:
За BMW R50 R1 R12 Р 71 M72
Име:
SCLMOTOS, Ural
Дел Име:
Резервоар за гориво страна Гумена обвивка
Свеж

Избор на клиенти