.

.

New
Светлата Guard Заштитник За BMW F800GS F700GS F650GS Близнак 2008-на Мотоцикл Делови

Светлата Guard Заштитник За BMW F800GS F700GS F650GS Близнак 2008-на Мотоцикл Делови

DEN 2244.00
DEN 2639.52

Стока
Достапно.


за BMW F800 GS ADV F700 GS F650 GS Близнак Scheinwerfer Schutz
zustand 100% Neue
farbe : шварц/Silber/Titani
Материјал Hohe qualität 6061 Алуминиум
menge 1 stück
keine installationsanweisungen
Одговара :
за BMW F800 GS ADV F700 GS F650 GS Твин

Детали

боја:
Titani, Црна, Сребрена
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Должина:
1cm
Име На Модел:
ДИВЈАК-0145
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Висина:
1cm
Бренд Име:
GUAIMI
Материјал Тип:
6061 Алуминиум
Motobike Направи:
BMW
Објектот Ширина:
1cm
боја:
Црна/Сребрена/Titani
Свеж

Избор на клиенти