.

.

New
CNC Десната Страна на Моторот Случај Покрие Заштитник Guard За KTM SXF250 SX-F250 SXF350 2017 16 17 EXC-F250 EXC-F350 2017 Мотоцикл

CNC Десната Страна на Моторот Случај Покрие Заштитник Guard За KTM SXF250 SX-F250 SXF350 2017 16 17 EXC-F250 EXC-F350 2017

DEN 1728.00
DEN 1920.00

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. Alipay е Prefered.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.Вие ќе примите објект исто како и сликите.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
Моторот Случај Покрие Заштитник
100% Сосема Нов
боја : СИНА ИЛИ ПОРТОКАЛ
Направени од 6061 T6 алуминиум.
Слик прикажано е на точната ставка ќе добиете.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.Превозот време како што се следниве : 2.

Детали

Бренд Име:
JFG ТРКИ
Име На Модел:
1708011459
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Должина:
16cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Свеж

Избор на клиенти