.

.

New
Резервни бесплатен превозот мото додатоци опашка светлина мотоцикл Опашка Кочница Светлина се Претвори Сигнали за Нинџа ZX6R ZX 6R 2007 2

Резервни бесплатен превозот мото додатоци опашка светлина мотоцикл Опашка Кочница Светлина се Претвори Сигнали за Нинџа ZX6R

DEN 1295.00
DEN 1377.12

Стока
Достапно.

Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика Леќа Боја : исто како што сликите покажуваат никакви упатство за инсталација на Оперативен Напон : 12 V Fitment одговара за Kawasaki Ninja ZX6 R 2007-2008

Детали

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
HTTMT
Име На Модел:
MT124-CL
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.4kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Свеж

Избор на клиенти