.

.

New
Духот Животно мото Водоотпорен антена со Светлосен лепак покрие led светло кул стил

Духот Животно мото Водоотпорен антена со Светлосен лепак покрие led светло кул стил

DEN 1514.00
DEN 1593.60

Стока
Достапно.


Детали

боја:
црвено, црвено светло, црвено, сино светло, портокал, црвено светло, портокал сина светлина, црна, црвена светлина, црна, сина светлина
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
0.3kg
Motobike Направи:
Kawasaki,Aprilia,BMW,Јамаха
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
l1
Материјал Тип:
Легура
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
ДУХОТ ЅВЕРОТ
Свеж

Избор на клиенти