.

.

New
Резервни бесплатен превозот мото додатоци опашка светлина мотоцикл Универзална Мачка Очи Прилагодено Мотоцикл Опашка Кочница Лиценца Пл

Резервни бесплатен превозот мото додатоци опашка светлина мотоцикл Универзална Мачка Очи Прилагодено Мотоцикл Опашка Кочница

DEN 1485.00
DEN 1580.16

Стока
Достапно.

Прилагодено Мотоцикл Cateye LED Задни Опашка Светлина на СИТЕ-ВО-1 Интегрирани Taillight со Плоча Држач Подобрување на изгледот со овие LED Опашка Светлина со помош на Сигнали (можете да го отстраните задниот дел се претвори сигнали) Престане и Опашка Светлина (односно led диоди добие посветла кога сопирачки се применуваат), да се Претвори Сигнали, Табличка Светлина 100,000+ Час животниот век Работи Светла (црвено) Кочница Светла (црвена) се Претвори Сигнали (жолто) Лиценца Светлина (бела) Жица Поставување на земјата = црна работи светлина = зелена кочница светлина = црвеното лево свртување сигнал = портокал право се претвори сигнал = жолта No упатство за инсталација Fitment : ·Одговара за Повеќето Мотоцикл, Улица Велосипед, Мопед, Крстосувачот/Хеликоптер Dirt Bike ATV off-road, како што одговара за Харли Дејвидсон/Хонда/Kawasaki/BMW/Јамаха/Suzuki/Ducati/Benelli/Aprilia/KTM

Детали

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
HTTMT
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.4kg
Име На Модел:
MT374-Б.К.-CL
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Свеж

Избор на клиенти