.

.

New
CNC Десната Страна на Моторот Случај Покрие Заштитник Guard За KTM SX-F450 SXF450 2013-2015 EXC-F450 EXC-F500 2012-2015 13 14 Мотоцикл

CNC Десната Страна на Моторот Случај Покрие Заштитник Guard За KTM SX-F450 SXF450 2013-2015 EXC-F450 EXC-F500 2012-2015 13 14

DEN 1728.00
DEN 1920.00

Стока
Достапно.

можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .
Одговара :
KTM SXF450 ОД 13 ДО 15
KTM EXC-F450 12-15
KTM EXC-F500 12-15
1. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз
.
Слик прикажано е на точната ставка ќе добиете.Вие ќе примите објект исто како и сликите. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
Моторот Случај Покрие Заштитник
100% Сосема Нов
боја : СИНА ИЛИ ПОРТОКАЛ
Направени од 6061 T6 алуминиум. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка.Превозот време како што се следниве : 2.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).

Детали

Бренд Име:
JFG ТРКИ
Име На Модел:
1708011459
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Должина:
16cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Свеж

Избор на клиенти