.

.

New
за Јамаха Т-Max 530 TMax 530 TMax530 SJ09 2012 2013 2014 2015 4 Парчиња Пред & Задниот Мотор Footboard Чекори Нога Штипки Плоча

за Јамаха Т-Max 530 TMax 530 TMax530 SJ09 2012 2013 2014 2015 4 Парчиња Пред & Задниот Мотор Footboard Чекори Нога Штипки Плоча

DEN 2063.00
DEN 2426.40

Стока
Достапно.


Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нови, високо квалитетни Материјали : 6061-T6 Алуминиум легура на база со ПОМ Бои : златен Кол : еден сет ( 4 парчиња) Лесна инсталација, завртки се вклучени, не инструкции за инсталација на Пакетот Вклучува : Мотоцикл Footboard Чекори ( 2 х пред чекори & 2 x задните чекори ) Fitment : за Јамаха Т-Max 530 TMAX 530 2012 2013 2014 2015 2016 година answer : ___________________________ Note : Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека нашите производи се вклопува за вашиот мотор. Ако сте во потрага за големопродажните цени на, ве молиме слободно да не контактирате за попусти. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ни пет-ѕвезда повратни информации. Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ни даде вашите пораки. Ние ќе ви помогне да се справи со проблемот што е можно поскоро.

Детали

боја:
Црна, Злато, Сребро, Црвениот
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име На Модел:
FBS-YA001
Бренд Име:
ZRIHE
Материјал Тип:
CNC
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Motobike Направи:
Јамаха
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Fitment:
за Јамаха Т-Max 530 TMax 530 TMax530
Материјал:
CNC алуминиум
Функција:
страна стојат продолжување
feature1:
мотоцикл
Количина:
еден компјутери
Состојба:
100% Сосема Нов и висок квалитет
Свеж

Избор на клиенти