.

.

New
CNC Десната Страна на Моторот Случај Покрие Заштитник Guard За HUSQVARNA FC250 FC350 2017 16 17 EF350 ГОДИНА ВАЛУТНА 250 350 Мотоцикл

CNC Десната Страна на Моторот Случај Покрие Заштитник Guard За HUSQVARNA FC250 FC350 2017 16 17 EF350 ГОДИНА ВАЛУТНА

DEN 1728.00
DEN 1920.00

Стока
Достапно.

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка.Вие ќе примите објект исто како и сликите.
Моторот Случај Покрие Заштитник
100% Сосема Нов
боја : СИНА
Направени од 6061 T6 алуминиум.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.
Заштита на моторот случај од носат и солза за време на сопирање. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.
Одговара :
HUSQVARNA
FC250 16-17
FC350 16-17
FE350 16
1.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .

Детали

Бренд Име:
JFG ТРКИ
Име На Модел:
Една милијарда сто седум осум милиони единаесет илјади петстотини осум
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Должина:
16cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Свеж

Избор на клиенти