.

.

New
Гориво Гас во Резервоарот За Гориво во Резервоарот за Гас одговара на Хонда Gx160 5.5 hp Gx200 6.5 hp Мотор Мотор Генератор @10

Гориво Гас во Резервоарот За Гориво во Резервоарот за Гас одговара на Хонда Gx160 5.5 hp Gx200 6.5 hp Мотор Мотор Генератор @10

DEN 1292.00
DEN 1435.20

Стока
Достапно.

5 HP Гас на Моторот
Пакетот вклучува :
1x Резервоар за Гориво
1x Резервоарот Капа
1x Во Резервоарот за Филтер
1. Ние го наместите стандардниот превозот метод за нашиот производ,ако сакате да го промените превозот метод, ќе треба да плати дополнителни превозот надомест, било какви прашања ве молиме контактирајте со нас навремено. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.5 hp Мотор Мотор Генератор @10
Одговара : ХОНДА GX160 GX200 5. Ве молиме контактирајте со нас на прво ако сакате да се вратите на пакет да ни. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот,за викенди и празници се исклучува,па превозот време може да биде подолг од ветивме,особено за време на сезона. Ние ќе го организира испорака на вашиот превозот адреса, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.
Гориво Гас во Резервоарот За Гориво во Резервоарот за Гас одговара на Хонда Gx160 5. Повратни информации е многу важно за нас,ние се залагаме за 100% задоволство,ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе го реши тоа брзо за вас. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа по плаќањето се врши и проверка. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1. Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Во Светот Превозот. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи , вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму.

Детали

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
1.04kg
Објектот Должина:
24cm
Материјал Тип:
/
Објектот Висина:
12cm
Бренд Име:
FLYPIG
Објектот Ширина:
21cm
Motobike Направи:
Хонда
Име На Модел:
LY069
Состојба:
Нови
Одговара:
Хонда Gx160 GX200
Fit2:
5.5 HP 6.5 HP
Свеж

Избор на клиенти