.

.

New
За KTM Duke 390 Војводата 200 Мали Мото Додатоци CNC Алуминиумски Мотор Igntion Покрие Plug Моторот Покритие Дербито на Моторот Покритие

За KTM Duke 390 Војводата 200 Мали Мото Додатоци CNC Алуминиумски Мотор Igntion Покрие Plug Моторот Покритие Дербито на Моторот

DEN 305.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.


добредојдовте на нашиот Т продавница

информации за производот
-Conditon : 100% Сосема Нов
-Материјал : алуминиумски + гума
-Боја : портокал/црна
-Пакет се вклучуваат : 1 ПАРЧЕ на мотоциклите Заштитна маска
-игран : лесно за instinstall
-fitment : ВОЈВОДАТА 390/200
производот покажува

Детали

боја:
Црна, Портокалова
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име На Модел:
FHC-004S
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Бренд Име:
Р QIANKONG
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум + Гума
Motobike Направи:
Јамаха
is_coustomized:
Yes
Бои:
портокал/црна
Fitment:
За KTM Duke390/200
Точка име :
Моторот Заштитна Маска
Автомобил Производител:
За KTM Duke390/200
Име На Модел:
FHC-004S
квалитет:
пар
Свеж

Избор на клиенти