.

.

New
10 парчиња 6mm мотоцикл обтекател тело завртки за хонда 2004 2005 2006 2007 cbr 1000rr триумф тигар 800 bonneville daytona 675

10 парчиња 6mm мотоцикл обтекател тело завртки за хонда 2004 2005 2006 2007 cbr 1000rr триумф тигар 800 bonneville daytona 675

DEN 498.72

Стока
Достапно.


Состојба : 100% Сосема нов Кол : 10 компјутер Материјал : CNC Алуминиум Бои : сребрена/златниот/портокал/зелена/блу/црна/црвена Fitment : во commom употреба мотоцикл (не одговара за Харли-Дејвидсон и kawasaki zx10r 2015) за kawasaki z750 z800 z1000 ZZR600 ZX6 R ZX636 R Хонда CB599 HORNE Supe rior квалитет и лесно да се инсталира лесно да се инсталира Пакетот Вклучува : 1 многу обтекател завртки(10 парчиња) Забелешка : имаме Црвено/Сино/Златниот/Црна/Сребрена/Зелена / Портокалова Боја за избор. Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо.Ве молиме контактирајте со нас слободно! Како што знаеме,ова е промотивни производи,ние ќе го избра обичните испорака,без следење на информации.Под нормални околности,пристигнување време за 30 - 50 дена.

Детали

боја:
Зелена, Црна, Златна, Портокалова, Сребрена, Црвена, Сина
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
ZRIHE
Име На Модел:
RH2-FB-002
Објектот Ширина:
0inch
Motobike Направи:
Kawasaki,Јамаха,Suzuki,Хонда,Ducati,Победа,Победа,Aprilia
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Тежина:
0kg
Бои:
црвено/сребрена/зелена/портокал/златниот/сино/црна
Употреба:
Обтекател тело Завртки Завртки
Е Прилагодена:
Yes
Свеж

Избор на клиенти