.

.

New
за BMW F650GS F700GS F800GS Мото додатоци cnc mudguard задните фендер FS 650 700 800 ГШ 2008 2009 2010 2011 2012

за BMW F650GS F700GS F800GS Мото додатоци cnc mudguard задните фендер FS 650 700 800 ГШ 2008 2009 2010 2011 2012

DEN 3427.00
DEN 4031.52

Стока
Достапно.

Производ Descprition -Име на Модел : motorcycle задните фендер -Функција : блокирање на прскање на кал и вода, направете ја вашата мотори почиста -Боја : црна како на сликата покажа-Кол : се продава од set-Состојба : 100% Сосема Нов,Лесно да го инсталирате Fitment За BMW F650 GS F700 GS F800 GS 2008-2012 Пакет Вклучуваат 1 сет на мотоцикл задните фендер Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 10-12 13-16 17-19 20-24 25-30 Работни Дена + сабота + недела 12-14 15-18 19-21 22-26 27-32 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5. 1% 50. 1% 29. 6% 10. 5% 4. 7% Велика Британија Го Оценувате (Точка Пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Австралија Го Оценувате (Точка Пристигна) 21. 4% 50. 0% 14. 3% 7. 2% 7. 1% Франција Го Оценувате (Точка Пристигна) 10. 5% 28. 6% 43. 8% 10. 1% 7. 0% Германија Го Оценувате (Точка Пристигна) 11. 1% 22. 2% 30. 3% 20. 9% 15. 5% Канада Го Оценувате (Точка Пристигна) 0. 0% 47. 1% 31. 4% 17. 6% 3. 9% Шпанија Го Оценувате (Точка Пристигна) 3. 5% 25. 0% 47. 9% 12. 9% 10. 7% Забелешка ве Молиме да се осигурате овој дел одговара за вашиот мотор пред место со цел

Детали

Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
BMW
Име На Модел:
RF-006
Објектот Должина:
15.5inch
Објектот Ширина:
7.4inch
Објектот Висина:
11inch
Објектот Тежина:
0.869kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име:
Мотоцикл задните fende
Функција:
Нерѓосувачки челик монтажа заградата
ОДГОВАРА ЗА:
за 2008 2009 2010 2011 2012 BMW F650GS F700GS F800GS
Свеж

Избор на клиенти