.

.

New
Резервни бесплатен превозот мото додатоци опашка светлина мотоцикл Опашка Кочница Светлина за 2006 2007 Suzuki GSXR 600 GSX-R600 7

Резервни бесплатен превозот мото додатоци опашка светлина мотоцикл Опашка Кочница Светлина за 2006 2007 Suzuki GSXR 600 GSX-R600

DEN 1489.00
DEN 1584.00

Стока
Достапно.

Ова ДОВЕДЕ интегрирани опашка светлина е директна замена на акции опашка светлина Без измена потребно за да одговара на taillight ќе треба да се splice крајот сигнал жици и да го прикачите на taillight Професионална инсталација се препорачува Taillight се состои од Трчање, Кочница,(црвено) и да се Сврти Сигнал Светла (жолто) Количина : 1 Инструкции : Нема настава водич Материјал : N/A Светлина Тип : LED Леќа Боја : исто како што сликите покажуваат Fitment : одговара за 2006-2007 Suzuki GSXR 600 / GSX-R600 одговара за 2006-2007 Suzuki GSXR 750 / GSX-R750

Детали

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
HTTMT
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
MT044-CL
Објектот Тежина:
0.4kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Свеж

Избор на клиенти