.

.

New
Мотоцикл Задните седишта Задна задното Седиште Покрие Перница Pillion за Хонда CBR1000RR од 2004 до 2007 година CBR600RR 2003-2006

Мотоцикл Задните седишта Задна задното Седиште Покрие Перница Pillion за Хонда CBR1000RR од 2004 до 2007 година CBR600RR 2003-2006

DEN 1378.00
DEN 1583.52

Стока
Достапно.


Увозни Давачки, Даноци И Давачки кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Y ou Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.
Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.
Alipay е Prefered.
Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .
Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите. Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето.
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.
Карактеристики :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Вештачка Кожа + Висока густина пена + Високо квалитетна ABS пластика
Боја : Црна Кожа Спецификација : Заградата Болт за директна гром на Stitched дизајн со стилски изглед Пена со висока густина дава утеха за патнички и помага да се апсорбира шок Fitment : Хонда CBR1000 RR од 2004 до 2007 година CBR600 RR 2003-2006
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Фитинг
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите.

Детали

Бренд Име:
CAKEN
Motobike Направи:
Хонда
Име На Модел:
7151600
Објектот Должина:
29cm
Објектот Ширина:
27cm
Објектот Висина:
7cm
Објектот Тежина:
800g
Материјал Тип:
СТП Кожа
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Свеж

Избор на клиенти