.

.

New
Мотокрос Dirt Bike Enduro Off road Тркало ПРЕЧНИК на ЗБОРУВАШЕ Shrouds КОЖИ За ХОНДА tmax 500 cbr f3 nc700x exc 250

Мотокрос Dirt Bike Enduro Off road Тркало ПРЕЧНИК на ЗБОРУВАШЕ Shrouds КОЖИ За ХОНДА tmax 500 cbr f3 nc700x exc 250

DEN 322.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.

Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете порака за нас. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
За да изберете боја на сликата за да испратите
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас.
Производ Детали : го Прилагодите вашиот велосипед, dirt bike и улица велосипед со Зборуваше Обвива! Вашиот велосипед ќе изгледа надградува и елегантни со различни бои зборуваше обвива да се избере совршена. Ние сме обезбедување на големо,Ако сте во потрага за големопродажните цени, ве Молиме контактирајте со нас за да се добие најниска можна цена. Ако пратката е изгубен во испраќањето, ве молиме контактирајте со нас во многу кратко време, и ние ќе го организираме повторно пратката се покаже Слика :
. Ние ќе ви помогне да се справи со проблемот што е можно поскоро. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ни пет-ѕвезда повратни информации.
- Универзална Тркало ПРЕЧНИК на ЗБОРУВАШЕ КОЖИ ОПФАЌА - Материјал : Пластика
- Должина на : 237mm
- КОЛИЧИНА : 72 компјутери
За да изберете боја на сликата за да испратите
Карактеристика на налепница : универзална
Совети за користење на 1 сет (72pcs)Тркало Пречник на Зборуваше Кожи
Answer : ___________________________ Note : Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека нашите производи одговара на вашиот мотор.

Детали

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
28cm
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,BMW,Триумф
Име На Модел:
ws-006
Објектот Ширина:
0.5cm
Бренд Име:
Р QIANKONG
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Должина:
23.7cm
Објектот Тежина:
0.15kg
боја:
Како што сликите покажуваат
Материјал Тип:
Опфаќа & Украсни Украси
Специјални Функции:
ЗБОРУВАШЕ КОЖИ
Е Прилагодена:
Yes
Бесплатен превозот :
Yes
Количина:
1 сет 72 ПАРЧЕ
Свеж

Избор на клиенти