.

.

New
Мотоцикл Кочница Цевки, Цевки Кочница Црево Линија 450mm Универзална Одговара Атв Dirt Јама Велосипед за ktm EXC f д-р DRZ РМ RMX RMZ 85 125 250 SX

Мотоцикл Кочница Цевки, Цевки Кочница Црево Линија 450mm Универзална Одговара Атв Dirt Јама Велосипед за ktm EXC f д-р DRZ РМ

DEN 532.00
DEN 625.92

Стока
Достапно.

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање . Должина : 450 мм Пакет се вклучени : 1 сет на motorycle кочница црево
Answer : ___________________________ Note : Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние ќе го прават истото за вас. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Резервни 100% Нов Објект е лесно да се Инсталира без instructio Количина : 1 во собата Може да се користи како спојки или кочница хидраулични црева Fitment : повеќето од мотоцикл, dirt bike, pitbike, ATV Quad. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.

Детали

боја:
црна 450MM
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
0g
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,BMW,Триумф
Материјал Тип:
Флексибилни Лепак
Објектот Должина:
45cm
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
ZRIHE
Име На Модел:
RH2-БХ-004-45
Објектот Ширина:
0inch
Е Прилагодена:
Yes
Број На Модел На:
Мотоцикл Кочница Црево
Fitment:
За повеќето од мотоцикл, dirt bike, pitbike, ATV Quad
Употреба:
спојки или кочница хидраулични црева
Должина:
450mm
Свеж

Избор на клиенти