.

.

New
Мотоцикл Задните седишта Задна задното Седиште Покрие Перница Pillion за Хонда CBR600 F4I 2001-2006 2001 2002 2003 2004 2005 2006

Мотоцикл Задните седишта Задна задното Седиште Покрие Перница Pillion за Хонда CBR600 F4I 2001-2006 2001 2002 2003 2004 2005

DEN 1378.00
DEN 1583.52

Стока
Достапно.


Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.
Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Се Добие Објект
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.
Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите. Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето.
Увозни Давачки, Даноци И Давачки кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Y ou Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.

Детали

Бренд Име:
CAKEN
Motobike Направи:
Хонда
Име На Модел:
7151549
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
29cm
Објектот Висина:
12cm
Објектот Тежина:
800g
Материјал Тип:
СТП Кожа
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Свеж

Избор на клиенти