.

.

New
радијатор заштитник покрие Рамки Решетката радијатор guard за мотоцикли Yamaha YZF Р3 15-2017 Р3 ABS 2017 мотор скара guard маска

радијатор заштитник покрие Рамки Решетката радијатор guard за мотоцикли Yamaha YZF Р3 15-2017 Р3 ABS 2017 мотор скара guard маска

DEN 1497.00
DEN 1919.52

Стока
Достапно.


. Мотоцикл Рамки на Моторот Радијатор Решетката Guard Покрие Заштитник За Јамаха Мт-07 Mt07 МТ 07 2014 година 2015 година
Опис : Боја : како на сликата Материјал : не ' рѓосувачки челик за Пакување Големина : за 334*228*35mm 100% сосема нов и висок квалитет, Едноставни за употреба, високо видливи, лесен за употреба Дизајниран како доволно силни и светлина во тежина Fitment : За Yamaha YZF Р3 2015-2017/Р3 ABS 2017 Главни Карактеристики : 1,Заштита на радијатор од песок и камен штета. 2,Совршено се вклопува во оригиналните дупки, без дупчење или сечење е потребно. 3,Отпорна на брзање, ќе изгледаат како нови после миење. 4,Супериорен квалитет и лесно да се инсталира.

Детали

боја:
Црна, Црвена, сина
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име На Модел:
kawasaki-Z900
Објектот Висина:
3.5inch
Motobike Направи:
Kawasaki
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
ПЦР
Објектот Ширина:
22.8cm
Објектот Должина:
33.4cm
Објектот Тежина:
0.6kg
Состојба:
100% сосема нов и висок квалитет
Специјални Функции:
Едноставен за употреба, високо видливи, лесна за употреба
предмети:
мотоцикл ладилници guard
Име на производ:
Нерѓосувачки челик Радијатор Скара
Пакетот Вклучува:
1 buc Радијатор Решетката Guard Залив
Motobike Направи:
Јамаха
логото:
со z900
Fitment:
за kawasaki z900 z 900 2017
Свеж

Избор на клиенти