.

.

New
10 компјутери 6mm Мотоцикл Обтекател Тело Завртки За Хонда CR 250 f4i VFR800 CBR1100XX Suzuki Разбојник 600 GSR 750 Јамаха TMAX 530 T MAX

10 компјутери 6mm Мотоцикл Обтекател Тело Завртки За Хонда CR 250 f4i VFR800 CBR1100XX Suzuki Разбојник 600 GSR 750 Јамаха TMAX

DEN 424.00
DEN 498.72

Стока
Достапно.


7428369276744390 Погоден за голем број на мотоцикл модели US $ 9.99 /парче US $ 9.39 /set US $ 23.36 /пар US $ 7.38 /пар US $ 11.04 /set US $ 7.99 /парче US $ 4.50 /парче US $ 36.50 /set US $ 99.98 /парче US $ 6.99 /парче
Производи Се Препорачува
За јамаха tmax
Состојба : 100% Сосема нов
Количина : 10 компјутери
Материјал : Алуминиум CNC
Бои : сребрена/златниот/портокал/зелена/блу/црна/црвена
Супериорен квалитет и лесен за инсталација
лесно да се инсталира
Fitment :
во commom употреба мотоцикл (не одговара за Харли-Дејвидсон и kawasaki zx10r 2015)
за kawasaki z750 z800 z1000 ZZR600 ZX6 R ZX636 R Хонда CB599 HORNE
Пакетот Вклучува :
1 сет обтекател завртки(10 парчиња) забелешка :
Како што знаеме ,Ова е промотивни производи, па Ако го купите за 5 на следните производи , што ќе го избра обичните испорака, без следење на информации. Под нормални околности, пристигнување време за 3050 дена.
Supe rior квалитет и лесен за инсталација
лесно да се инсталира

Детали

боја:
Зелена, Црна, Златна, Портокалова, Сребрена, Црвена, Сина
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,Триумф
Име На Модел:
RH2-FB-002
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
ZRIHE
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Бои:
црвено/сребрена/зелена/портокал/златниот/сино/црна
Употреба:
Обтекател тело Завртки Завртки
Е Прилагодена:
Yes
Свеж

Избор на клиенти