.

.

New
Мотоцикл Масло Чаша Течност за Резервоар за Suzuki GSXR 600 1000 750 1300 Sv650 Б-кралот TL1000 DL650 DL1000 GSX 650F 750F Sv650

Мотоцикл Масло Чаша Течност за Резервоар за Suzuki GSXR 600 1000 750 1300 Sv650 Б-кралот TL1000 DL650 DL1000 GSX 650F 750F Sv650

DEN 383.52

Стока
Достапно.

НИ 14.99 / пар НИ 4.13 / пар НИ 42.99 / пар НИ 6.89 / парче НАС 1.17 / парче НАС 12.08 / парче НАС 22.99 / парче НАС 29.99 / set НИ 8.99 / парче НАС 15.14 / парче
Опис на производот :
Состојба : 100% сосема нов
Материјал : алуминиум cnc
Бои : црна/сина/портокал/red/златниот/титаниум
Fitment : За повеќето модел на мотор
Пакетот Вклучува : Едно парче на мотоцикл масло првенство
Производ Фото :

Детали

Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,BMW,Хонда,Триумф
Име На Модел:
ПА-ОК-005
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0g
Материјал Тип:
CNC
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Е Прилагодена:
Yes
Функција:
мотоцикл Течност Масло Резервоар Предна Кочница Спојки на Резервоар за Масло Првенство
Бои:
црно/сино/титаниум/златниот/црвен/портокал
Fitment:
за Универзален
ues:
масло првенство
Одговара:
за ПОВЕЌЕТО МОДЕЛ
Количина:
Сет
Материјал:
CNC
Свеж

Избор на клиенти