.

.

New
Мотоцикл cnc Стабилизатор Амортизерите Заврши Волан Монтажа Заградата За Хонда CBR600RR F5 Година 2003 - 2015 CBR1000RR Година 04-07

Мотоцикл cnc Стабилизатор Амортизерите Заврши Волан Монтажа Заградата За Хонда CBR600RR F5 Година 2003 - 2015 CBR1000RR Година

DEN 1841.00
DEN 1980.00

Стока
Достапно.


Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : алуминиум CNC
Во боја : КАКО на сликата шоу

—fitment : за Универзал, За Повеќето Мотоцикл

Детали

боја:
црна, Златна, Сребрена, Црвена, Сина
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име На Модел:
LK-SD-001
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,Триумф
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Должина:
10inch
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
YUANQIAN
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
0inch
Точка име :
Управниот Стабилизатор Амортизерите
боја:
Како се покаже слика
Fitment:
за Универзал, За Повеќето Мотоцикл
Материјал:
Висок квалитет на алуминиум
Свеж

Избор на клиенти