.

.

New
Жолто бела делови од телото R6 за ЈАМАХА r6 маска поставува 03 04 05 YZF R6 2003 2004 2005 обичај обтекател колекции +7Gifts

Жолто бела делови од телото R6 за ЈАМАХА r6 маска поставува 03 04 05 YZF R6 2003 2004 2005 обичај обтекател колекции +7Gifts

DEN 15456.00
DEN 16800.00

Стока
Достапно.


12, Се Обрне Внимание, Ве Молиме!!!
Без избрзана негативни повратните информации, ве молиме! Ако постои незадоволство во врска со нашите услуги или производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние и ветуваме да ги реши вашите проблеми ПОБРЗО.
6, 7 Бесплатни подароци :
Бесплатни W indscreen (Default пушеле црна) + Бесплатно топлина shield + Бесплатно во резервоарот подлога + 4 парчиња ЛЕД Пневматик Тркала Светлина .
4, Опис :
Направени од високо квалитетна ABS пластика!!
100% Сосема нов резервни делови (не ОЕМ) ,дупки се пре-drilled,100% направени од високо квалитетна ABS пластика.
Маска се спакувани со меур трудови во сеизмички krabičkách.
БЕЛЕШКИ : Увозни давачки,даноци и давачки .

Детали

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
50cm
Име На Модел:
YZFR6 2003-2005 OI8F
Објектот Ширина:
55cm
Motobike Направи:
Јамаха
Објектот Должина:
85cm
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Тежина:
9kg
Бренд Име:
MidDale
Модел:
YZF-R6
Година:
2003-2005 година
боја:
исто како на сликата покажува
Свеж

Избор на клиенти