.

.

New
10 парчиња 6mm мотоцикл обтекател тело завртки за KTM 1290 Супер Војводата Р 1290super duke390 Хонда CB600F CBR600F БЛАГАЈНИЧКИТЕ CBR 600F

10 парчиња 6mm мотоцикл обтекател тело завртки за KTM 1290 Супер Војводата Р 1290super duke390 Хонда CB600F CBR600F БЛАГАЈНИЧКИТЕ

DEN 498.72

Стока
Достапно.


Состојба : 100% Сосема нов Кол : 10 компјутер Материјал : CNC Алуминиум Бои : сребрена/златниот/портокал/зелена/блу/црна/црвена Fitment : во commom употреба мотоцикл (не одговара за Харли-Дејвидсон и kawasaki zx10r 2015) за kawasaki z750 z800 z1000 ZZR600 ZX6 R ZX636 R Хонда CB599 HORNE Supe rior квалитет и лесно да се инсталира лесно да се инсталира Пакетот Вклучува : 1 многу обтекател завртки(10 парчиња) Забелешка : имаме Црвено/Сино/Златниот/Црна/Сребрена/Зелена / Портокалова Боја за избор. Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо.Ве молиме контактирајте со нас слободно! Како што знаеме,ова е промотивни производи,ние ќе го избра обичните испорака,без следење на информации.Под нормални околности,пристигнување време за 30 - 50 дена.

Детали

боја:
Зелена, Црна, Златна, Портокалова, Сребрена, Црвена, Сина
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
ZRIHE
Име На Модел:
RH2-FB-002
Објектот Ширина:
0inch
Motobike Направи:
Kawasaki,Јамаха,Suzuki,Хонда,Ducati,Победа,Победа,Aprilia
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Тежина:
0kg
Бои:
црвено/сребрена/зелена/портокал/златниот/сино/црна
Употреба:
Обтекател тело Завртки Завртки
Е Прилагодена:
Yes
Свеж

Избор на клиенти