.

.

New
Обратна Безбедност Прилагодливи Волан Амортизерите Стабилизатор За ХОНДА CB600F HORNET 2007-2013 Мото Делови со Планината Заградата

Обратна Безбедност Прилагодливи Волан Амортизерите Стабилизатор За ХОНДА CB600F HORNET 2007-2013 Мото Делови со Планината Заградата

DEN 3922.00
DEN 4128.00

Стока
Достапно.


Мотоцикл Волан Амортизерите Стабилизатор со Планината Заградата
-Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет
-Материјал : CNC Палка Алуминиум
-Боја : како на сликата прикажани
-3 целосно прилагодливи кола; Прилагодливи амортизацијата контрола која им овозможува на 20 прилагодување кликне додека се возела; Целосна прилагодливост на износот на степени на амортизацијата сакате од centerline.
-"Голема Брзина Коло" дизајниран да ги апсорбира оние остри остро jolts.
-Може да се користи за вашиот улица велосипед и трка вашиот велосипед, без какви било внатрешни промени.
-Висока-перформанси road трки стабилизатор волан амортизерите, тоа може да се направи handlebar стабилна, додека возење со голема брзина за возење .
-Без инсталација настава.
-Боја : Злато/Црна/Црвена/Сино
Fitment : за ХОНДА HORNET CB600 F 2007-2013
( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )
*Нашите производи се тестирани од страна на модел, инсталација и сите аспекти на функциите кои се во согласност со стандардот.

Детали

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
ДИВЈАК
Објектот Тежина:
700g
Име На Модел:
30SD18053153
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
CNC Палка Алуминиум
Свеж

Избор на клиенти