.

.

New
Мото ветробранското стакло Шофершајбната Двоен Меур Bicicleta За Kawasaki Z1000 2015 година z1000 ветробранското стакло Мотоцикл Додатоци Нови

Мото ветробранското стакло Шофершајбната Двоен Меур Bicicleta За Kawasaki Z1000 2015 година z1000 ветробранското стакло

DEN 1941.12

Стока
Достапно.

Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. П : дали постои следење на број за мојот предмети? A : Да, секој пакет има свои следење на број. Ние ќе ги ажурира статусот за достава секој ден.
Пакетот вклучува :
1 СЕТ
Fitment: За KAWASAKI Z1000 2014-2016
За Испорака : 1. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на предмети. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Тоа е наше задоволство за решавање на било какви проблеми со вас како е можно поскоро.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$139.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Нормално ќе го купите повеќе парчиња; ние ќе ви даде некои попуст.96
wy-приклучок-крај
Добредојдовте на Витез на Бог
Наслов
Мото ветробранското стакло Шофершајбната Двоен Меур Bicicleta За Kawasaki Z1000 2015 2016 година z1000 ветробранското стакло Мотоцикл
Опис
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Високо квалитетна ABS пластика
Боја : Црна, Зелена Бела Титаниум Портокал
Едноставен за Инсталација, Без инсталација Настава.

Детали

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Ширина:
10.12inch
Објектот Тежина:
0.3kg
Motobike Направи:
Kawasaki,Јамаха
Објектот Висина:
13.62inch
Објектот Должина:
13.62inch
Име На Модел:
FKGZ1000010
Бренд Име:
GZ Витез на Бог
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Име На Модел:
Шофершајбната Правец На Deflectors Windscreens Лесни
Тип На Објект:
шофершајбната
Пакет Се Вклучени:
1 сет Шофершајбната
боја:
Бела Зелена Црна Портокал
Fitment 1:
За Kawasaki Z1000 Z 1000 2014-2016
Свеж

Избор на клиенти