.

.

New
Заврши Мотоцикл Unpainted ABS Обтекател Комплет За Хонда CBR1000RR 2008 2009 2010 2011 Вбризгување на Калапи Празно Лакот

Заврши Мотоцикл Unpainted ABS Обтекател Комплет За Хонда CBR1000RR 2008 2009 2010 2011 Вбризгување на Калапи Празно Лакот

DEN 7099.00
DEN 8352.00

Стока
Достапно.

Кина Пост Воздух Парцела ќе обично се 24-35 дена да се постигне на клиентите во руската Федерација, Некои Азиски земји, Блискиот Исток земји, земјите од Источна европа, Африкански Земји, Чиле И Бразил. Ние обично изјавуваат 100-150 на фактура, ако клиенти не остави никаква порака во врска со декларираната вредност. Но конечниот време на испорака ќе зависи од времето кога обичај ослободување на објект или на клиентите заврши увоз постапка.
Вашиот треба да контактирате со нас во рок од 30 Дена по приемот на објектот.
Повратни информации : ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации со вкупна Детални Продажба на Оценка(НСД) на 5stars откако ќе ја прими стварта.
Стандард на Превозот : Ние ќе го организира производството за вашиот обтекател комплет во рок од 24 часа по приемот расчисти исплата. Ви Благодариме За Разбирањето!.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти нас, негативна или неутрална реакција , комуникација може да се реши 99. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. (Бидејќи Aliexpress разгледа сите неутрални повратни информации како негативни повратни информации ,тоа нема да биде отстранет од било кој повеќе).9% од проблеми, ние се грижиме за секој клиент.
Ние брод на Aliexpress' адресата САМО. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање.

Детали

боја:
unpainted
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
11kg
Бренд Име:
MOCOFAIRINGS
Име На Модел:
За Хонда CBR1000RR 2008 2009 2010 2011
Motobike Направи:
Хонда
Материјал Тип:
Напредни ABS Пластика
Свеж

Избор на клиенти