.

.

New
Мотоцикл Хром Патникот Говорникот Надворешниот Намали За Хонда Goldwing GL1800 06-15

Мотоцикл Хром Патникот Говорникот Надворешниот Намали За Хонда Goldwing GL1800 06-15

DEN 1398.00
DEN 1487.52

Стока
Достапно.


Гаранција :
Тоа доаѓа со една година гаранција. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна.
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay тука.
Предности :
1.
Мотоцикл Хром Патникот Говорникот Надворешниот Намали За Хонда Goldwing GL1800 06-15
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност. Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче. Секоја парцела е испратено со препорачана Пост, бидејќи тоа е побезбеден. Ние си имаме свој фабрика, им понуди на фабрика цена за вас. Ако у сакаат големи количини, можете да ме остави порака за да се добие најдобра цена.
Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани. Има oversea магацин, некои производи може да бидат испратени од НАС склад.Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM).
Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд).
Превозот :
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Резервни 100% Нови
Висок квалитет и многу издржливи
Добра Работна Состојба и Лесно да се Инсталира
Едноставно Тргни Се Држиме Апликација
Материјал : високо квалитетна ABS Пластика
Боја : Хром
Fitment :
За Хонда Goldwing GL1800 2006-2015
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ :
2 BUC (Како на Сликата Прикажани)
Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Детали

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
TCMT
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
како опис
Motobike Направи:
Хонда
Име На Модел:
XF-GL1918-E
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Свеж

Избор на клиенти