.

.

New
Бесплатен превозот Pop-Up Флеш Гас Капа на Резервоар за Гориво За 1990-2007 Харли Дејвидсон FLSTF Масти Момче

Бесплатен превозот Pop-Up Флеш Гас Капа на Резервоар за Гориво За 1990-2007 Харли Дејвидсон FLSTF Масти Момче

DEN 1163.00
DEN 1223.52

Стока
Достапно.


Атрибутите со Висок Квалитет на Алуминиум Pop-Up Гас Капа Доаѓа со o-прстени за да се спречи протекување Професионална инсталација се препорачува
Спецификите Количина : 2 Инструкции : Не се Вклучени Состојба : Сосема Нов, Никогаш не се Користат во Боја : Хром Материјал : Палка Алуминиум капа е vented, лево капа е обратна-тема.
Компатибилност
1990-2007 Харли Дејвидсон FLSTF Масти Момче

Детали

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
MAIZHI
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти