.

.

New
3pc НОВИ Z50 electroplating пластични пред фендер & задните фендер & капакот на Батеријата за мото нечистотија јама МАЈМУН велосипед z 50

3pc НОВИ Z50 electroplating пластични пред фендер & задните фендер & капакот на Батеријата за мото нечистотија јама МАЈМУН велосипед

DEN 1944.00
DEN 2159.52

Стока
Достапно.


опис
electroplating пластични пред фендер & задните фендер & капакот на Батеријата за хонда мото МАЈМУН велосипед z 50
1 сет од 3 парчиња
превозот кина EMS

Детали

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
LLF
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Висина:
20cm
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Должина:
50cm
Објектот Тежина:
1.0kg
Име На Модел:
Z50
Објектот Ширина:
20cm
боја:
Electroplating
Свеж

Избор на клиенти