.

.

New
ЗА ХОНДА CBR250R 2011-2013, CBR300R 2014-2015, CB300F 2015- РАМНОТЕЖА ШОК ПРЕДНАТА ВИЛУШКА се ПОДГОТВУВААТ Мото Додатоци

ЗА ХОНДА CBR250R 2011-2013, CBR300R 2014-2015, CB300F 2015- РАМНОТЕЖА ШОК ПРЕДНАТА ВИЛУШКА се ПОДГОТВУВААТ Мото Додатоци

DEN 1504.00
DEN 1583.52

Стока
Достапно.


РАМНОТЕЖА ШОК ПРЕДНАТА ВИЛУШКА ЗАГРАДА
*Состојба : Резервни Сосема Нов, Висок Квалитет
*Материјал : CNC-машински 6061 алуминиум
*Пакет вклучува : една вилушка заграда
*Боја : Злато/Црна/Титаниум/Црвена
*Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани онлајн
Инсталација : треба да се отстрани oem предната вилушка е прашина маска, а потоа го инсталирате овој објект на локација на прашина маска .
- кога вашиот велосипед е во процес на високо-брзински,нашите производи имаат стабилна предната вилушка ефект,а овој објект е уникатен дизајн.
Fitment : за ХОНДА CBR 250 R 2011-2013 за ХОНДА CBR 300 R 2014-2015 за ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 300 F 2015-2016
( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )

Детали

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
CNC-машински 6061 алуминиум
Објектот Тежина:
300g
Motobike Направи:
Хонда
Име На Модел:
BS1524865
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
ДИВЈАК
Свеж

Избор на клиенти