.

.

New
За Ricoh MP1600 MP2000 MP2352 MP2500 MP2510 MP2550 MP2501 MP2553 Оригиналната Боја на OPC Тапан,За Ricoh ПРАТЕНИК 1600 2000 2500 2510 OPC

За Ricoh MP1600 MP2000 MP2352 MP2500 MP2510 MP2550 MP2501 MP2553 Оригиналната Боја на OPC Тапан,За Ricoh ПРАТЕНИК 1600 2000 2500

DEN 2112.00

Стока
Достапно.

Убав и силен пакување; * 3.
Ви Благодарам Многу !. 100% нови; * 5. Размена во рок од 7 дена по аукцијата заврши. Големи акции , Брза испорака; * 7.
Не постојат пратки на викенд и државни празници. Корисниците ќе бидат одговорни за врати пратката.
Исплата Информации :
Ние ќе испорака на производот, во рамките на 3-7days по приемот на вашата исплата (Освен Специјални Ситуации). Конкурентна цена; * 4.
Услови :
Сите предмети се Сосема Нови. Приватни етикета дизајнирање на услугата; * 6.
Сите наши предмети ќе се стави во тетрапак . Превозот и ракувањето надоместоци се неповратни
2). Само неисправни производи ќе бидат понудени.
Политика На Враќање :
Сите предмети има 7 дена Гаранција за квалитет.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Молам да ме известите вашиот текот на денот контакт телефонски број, поштенски код, пред превозот.
Опис На Производот * 1. Бара детали за други модели се топло добредојдени ! ***************************************************************************** Спецификации : Количина : 4 Парчиња / Многу Производот Модел : Компатибилни OPC Тапан За Ricoh 1022 1027 Забелешка : Оригиналната Боја на OPC Тапан Користат За Ricoh Aficio 1015 1018 1115 1118 1800 1801 1810 2015 2018 3030 3035 1022 1027 За Ricoh Aficio ПРАТЕНИК 3350 3351 3352 3350 B 3350 SP 3351 SP 3352 SP За Ricoh MP2501 SP MP3053 MP3353
Ласерски Печатач Тонер Кертриџ ************************************************************************************************************** Производот Се Покаже : *************************************************************************************************************** Превозот Информации :
Ние ќе го испрати предметот страна на курирската служба DHL/UPS/EMS/DPEX итн.

Детали

Тип:
opc тапан
Број На Модел На:
MP2510 MP2550 MP2501 MP2553
Бренд Име:
Cigo БОЈА
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Benzicolor
Модел На Печатач:
За Ricoh Aficio 1022 1027 1032 Копир
Свеж

Избор на клиенти