.

.

New
OPC ТАПАН за Брат DCP-7055 7060 7065 ХЛ-2220 2230 2240 2250 2270 2275 2280 2130 2132 2135 2242 MFC-7240 7360 7365 7362 7460

OPC ТАПАН за Брат DCP-7055 7060 7065 ХЛ-2220 2230 2240 2250 2270 2275 2280 2130 2132 2135 2242 MFC-7240 7360 7365 7362 7460

DEN 566.40

Стока
Достапно.


OPC ТАПАН за Брат DCP-7055 7060 7065 ХЛ-2220 2230 2240 2250 2270 2275 2280 2130 2132 2135 2242 MFC-7240 7360 7365 7362 7460 7470
Опис :
Име на производ : OPC ТАПАН
Се користи за : Брат DCP-7055 7060 7065 ХЛ-2220 2230 2240 2250 2270 2275 2280 2130 2132 2135 2242 MFC-7240 7360 7365 7362 7460 7470 7860 7290 ФАКС-2840 2940 2950 ОЕМ код : DR420 DR2250 DR2255 DR2200 DR2225 Пакување : Неутрален пакет Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

Детали

Тип:
opc тапан
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
7470 DR420 DR2250 DR2255 DR2200 DR2225 ФАКС-2840 2940 2950 MFC7860 7290
Бренд Име:
OKLILI
Компатибилен Бренд:
Брат
Објектот:
opc тапан
Оригиналниот Mfr / Компатибилен:
Компатибилен
Состојба:
Нови
Модел Број 1:
DCP-7055 7060 7065 ХЛ-2220 2230 2240 2250 2270 2275 2280 2130 2132
Модел Број 2:
2135 2242 MFC-7240 7360 7365 7362 7460 7470 7860 7290
Модел Број 3:
ФАКС-2840 2940 2950
ОЕМ Кодот:
DR420 DR2250 DR2255 DR2200 DR2225
КОЛИЧИНА:
3PC
транспорт време:
7-20 дена
Свеж

Избор на клиенти