.

.

New
За Xerox DC-III 2003 2007 3007 DC 236 286 336 3005 3007 2005 2055 1055 1085 Оригиналната Боја на OPC Тапан,За Xerox CT350769 Тапан OPC

За Xerox DC-III 2003 2007 3007 DC 236 286 336 3005 3007 2005 2055 1055 1085 Оригиналната Боја на OPC Тапан,За Xerox CT350769

DEN 4799.52

Стока
Достапно.

Бара детали за други модели се топло добредојдени ! ***************************************************************************** Спецификации : Количина : 10 Парчиња / Многу Производот Модел : Компатибилен OPC Тапан За Xerox DC236/286/336 Оригиналната Боја на OPC Тапан, Долг Живот OPC Тапан, Направени Во Кореја За Употреба Во : Xerox Docu Centre 236/286/336 Ласерски Печатач Тонер Кертриџ ************************************************************************************************************** Производот Се Покаже : *************************************************************************************************************** Превозот Информации :
Ние ќе го испрати предметот страна на курирската служба DHL/UPS/EMS/DPEX итн. Превозот и ракувањето надоместоци се неповратни
2). Без наплата се нудат. 100% нови; * 5.
Ви Благодарам Многу !.
Исплата Информации :
Ние ќе испорака на производот, во рамките на 3-7days по приемот на вашата исплата (Освен Специјални Ситуации). Размена во рок од 7 дена по аукцијата заврши.
Сите наши предмети ќе се стави во тетрапак . Корисниците ќе бидат одговорни за врати пратката. Конкурентна цена; * 4.
Политика На Враќање :
Сите предмети има 7 дена Гаранција за квалитет.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Големи акции , Брза испорака; * 7. Само неисправни производи ќе бидат понудени.
Опис На Производот * 1. Ве молиме да го прочитате целиот објект описи, плаќање, транспорт и ракување, политики, правила и услови пред цел.

Детали

Тип:
opc тапан
Бренд Име:
Cigo БОЈА
Број На Модел На:
DC236/286
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
XEROX
Копир Модел:
За Xerox Document Центар 336 286 236 Копир
Тапан Единица:
За Xerox CT350299 CT350769
Свеж

Избор на клиенти