.

.

New
Компатибилен Печатач Делови Epson AcuLaser C2800 C3800 C2800N C2800DN C2800DTN C3800N C3800DN C3800DTN Тапан OPC,За Epson 2800 OPC

Компатибилен Печатач Делови Epson AcuLaser C2800 C3800 C2800N C2800DN C2800DTN C3800N C3800DN C3800DTN Тапан OPC,За Epson 2800

DEN 4319.52

Стока
Достапно.


Исплата Информации :
Ние ќе испорака на производот, во рамките на 3-7days по приемот на вашата исплата (Освен Специјални Ситуации). Ве молиме да го прочитате целиот објект описи, плаќање, транспорт и ракување, политики, правила и услови пред цел. Само неисправни производи ќе бидат понудени.
Молам да ме известите вашиот текот на денот контакт телефонски број, поштенски код, пред превозот. Конкурентна цена; * 4.
Сите наши предмети ќе се стави во тетрапак . Бара детали за други модели се топло добредојдени ! ***************************************************************************** Спецификации : Количина : 10 Парчиња / Многу Производот Модел : Компатибилни OPC Тапан За Epson C2800/C3800 Направени во Кореја : Долг живот OPC Тапан За Употреба Во : Epson Aculaser C2800/C3800 Направени во Кореја Ласерски Печатач Тонер Кертриџ ************************************************************************************************************** Производот Се Покаже : *************************************************************************************************************** Превозот Информации :
Ние ќе го испрати предметот страна на курирската служба DHL/UPS/EMS/DPEX итн.
Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Услови :
Сите предмети се Сосема Нови. Размена во рок од 7 дена по аукцијата заврши. 100% нови; * 5. Без наплата се нудат. Големи акции , Брза испорака; * 7.Високо квалитет и пониска цена; * 2. Приватни етикета дизајнирање на услугата; * 6.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.

Детали

Тип:
opc тапан
Бренд Име:
Cigo БОЈА
Број На Модел На:
C3800/c2800
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Benzicolor
Модел На Печатач:
За Epson AcuLaser C2800 C3800 Печатач
Свеж

Избор на клиенти