.

.

New
DWCX Нови Лево Врата Огледало Покрие Капа Покрие 51167135097 За BMW E90 E91 325i 325xi 330i 330xi 2006 328i 328xi 335i 335xi 2007 2008

DWCX Нови Лево Врата Огледало Покрие Капа Покрие 51167135097 За BMW E90 E91 325i 325xi 330i 330xi 2006 328i 328xi 335i 335xi

DEN 1127.00
DEN 1295.52

Стока
Достапно.


Лево Врата Огледало Покрие Капа Обвивка 51167135097 Одговара за BMW E90 E91 325i 328i 330i Состојба : 100% нов ОЕМ БР. : 51 16 7 135 097 Производителот Дел Број : 51167135097 Осветленост Дел Број : 51-16-7-135-097 Објект се вклучени : 1x Вратата Огледало Покрие Компатибилен Со :
Одговара за BMW E90 E91 3 Серија
Одговара за BMW 325i / 325xi / 330i / 330xi 2006
Одговара за BMW 328i / 328xi / 335i / 335xi 2007-2008
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински
Функција :
1) Материјал : Високо квалитетни пластични
2) Според фабричките спецификации.
3) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
4) Лесен за инсталација.
5) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

Детали

Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Бренд Име:
DWCX
Име На Модел:
-
Објектот Ширина:
13.2cm
Модел Година:
2006 2007 2008
Специјални Функции:
Совршен натпревар за оригиналниот автомобил
Објектот Должина:
25.5cm
Материјал Тип:
Високо Квалитетни пластични
Објектот Тежина:
0.183kg
Материјал:
Високо Квалитетни пластични
Производителот Дел Број:
51167135097
Осветленост Дел Број:
51-16-7-135-097
ОЕМ Бр.:
51 16 7 135 097
одговара 1:
за BMW 325i 2006
Се вклопат 2:
за BMW 325xi 2006
Одговара 3:
за BMW 330i 2006
Одговара 4:
за BMW 330xi 2006
Одговара 5:
за BMW 328i 2007 2008
Одговара 6:
за BMW E90 E91 3 Серија 328xi 2007 2008
Свеж

Избор на клиенти