.

.

New
За Volvo XC60 2014 2015 ABS Хром Надворешната Страна на Вратата Rearview Огледало Заштитник Покрие Трим Автомобил Назад Огледала Страна Огледало Покрие 4pcs

За Volvo XC60 2014 2015 ABS Хром Надворешната Страна на Вратата Rearview Огледало Заштитник Покрие Трим Автомобил Назад Огледала

DEN 2270.00
DEN 2735.52

Стока
Достапно.


Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : За Volvo XC60 2014 година 2015 година
Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Висок Квалитет ABS Хром, Пластика Вклучуваат : 2 парчиња/set за 1 автомобил Направен во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесно инсталирање,без алатки. 3 M автомобилската селотејп е во прилог .
Инсталација метод :
Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.

Детали

Бренд Име:
canmazon
Модел Година:
2014 година 2015 година
Име На Модел:
106651
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Висина:
15cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Дијаметар:
0.1inch
Материјал Тип:
abs хром
Специјални Функции:
Заштита & Декорација
Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Свеж

Избор на клиенти