.

.

New
Висок квалитет За Хонда CRV CR-V 2017 2018 автомобил ABS хром задните видите Rearview Страна Огледало Покрие стап трим рамка светилка 2 парчиња/set

Висок квалитет За Хонда CRV CR-V 2017 2018 автомобил ABS хром задните видите Rearview Страна Огледало Покрие стап трим рамка

DEN 860.00
DEN 966.24

Стока
Достапно.

Ние ќе ви испратиме Следење на број по е-пошта.Оваа ситуација секогаш се случи со поштата воздух mail, кога ќе се најде на вашиот парцела следење на информации покажува лево ХОНГ КОНГ и нема информации за вашата локална скопска веб-сајт, вашиот парцела сега е на патот на вашата земја, или пристигна во вашата земја, но само затоа што вашата локална скопска премногу зафатен да се справи со толку многу парцели, ве молиме да бидете трпеливи. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации се точни, како што се името, адреса ,телефонски број,ZIPcode,и др. Ако има било какви проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезда) повратни информации, ние секогаш сме подготвени да го решите вашиот проблем. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
3) Ние ќе ВИ вратат ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Имаме изградено солидна производ и имаат углед и искуство премногу. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
3) Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
7.com/ (За Aliexpress Стандард Превозот само) или www.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Враќање /Поврат
1). Ние ќе го прават истото за вас.Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС,DHL,Fedex,UPS-от врз основа на вашите барања и ние ќе ви обезбедиме брза испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот.Ние ќе ви испратиме р производи на време и да имаме следење на број автоматски.

Детали

Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Објектот Дијаметар:
1inch
Модел Година:
2017 2018
Материјал Тип:
ABS
Име На Модел:
SWREF44656
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1inch
Специјални Функции:
Декорација, заштита и безбедност
Објектот Тежина:
0.33kg
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Висина:
1inch
Свеж

Избор на клиенти