.

.

New
Карбонски Влакна Авто Автомобил Страна Огледало Покритие за BMW Серија 3 E92 320i 325i 335i Купе 2-Врата 2005-2008 година

Карбонски Влакна Авто Автомобил Страна Огледало Покритие за BMW Серија 3 E92 320i 325i 335i Купе 2-Врата 2005-2008 година

DEN 4015.00
DEN 4668.96

Стока
Достапно.


6687 контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и цената
Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
Карбонски Влакна Авто Автомобил Страна Огледало Покритие за BMW Серија 3 E92 320i 325i 335i Купе 2-Врата 2005-2008 година
Одговара за BMW Серија 3 E92 320i 325i 335i Купе 2-Врата 2005-2008 година
Направи Модел Година Трим Моторот на BMW 335i 2007 База Купе 2-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged за BMW 335i 2008 База на Купе 2-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged
3 M Лента Вклучени Пакет

Детали

Бренд Име:
JSPEED CSPORT
Модел Година:
2005-2008 година
Име На Модел:
JC-BME920557
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
дербито огледало маска
Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Свеж

Избор на клиенти