.

.

New
Мини Јога Топката Физичката Кондиција топка за фитнес Апаратот Вежба рамнотежа Топката дома тренер рамнотежа парчиња ФИТНЕС, Јога Пилатес 25cm

Мини Јога Топката Физичката Кондиција топка за фитнес Апаратот Вежба рамнотежа Топката дома тренер рамнотежа парчиња ФИТНЕС,

DEN 312.00
DEN 624.00

Стока
Достапно.


Оваа јога топката имаат 20cm, 25cm, 30cm големина, овој линк е за 25cm големина, ве молиме имајте на ум тоа.

Детали

Бренд Име:
weisuer
Стил:
Круг
Број На Модел На:
160612-1
Големина:
25cm
Име:
bosu топката пилатес топката спорт топката за вежбање топката биланс на перница
Други:
gymnastic топката швајцарската топката рамнотежа подлога јога масажа топка
Свеж

Избор на клиенти