.

.

New
Нови Спортски Жена Јога Спортски Шорцеви Печати Секси Фитнес Тренингот Салата Шорцеви Жените G-410

Нови Спортски Жена Јога Спортски Шорцеви Печати Секси Фитнес Тренингот Салата Шорцеви Жените G-410

DEN 600.00

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Шорцеви
Спорт Тип:
јога
Пол:
Жените
Бренд Име:
gosouth
Број На Модел На:
G-410
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Свеж

Избор на клиенти