.

.

New
Нови 2017 Маскирна Зелена Жените Јога Спортски Панталони Плус Големина Еластична Фитнес Тренингот Спортски Leggings S 3XL Големина

Нови 2017 Маскирна Зелена Жените Јога Спортски Панталони Плус Големина Еластична Фитнес Тренингот Спортски Leggings S 3XL Големина

DEN 652.00
DEN 767.52

Стока
Достапно.


Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека облеката во нашата продавница се Азиските големина, тоа ќе биде најмалку 1 или 2 Големина помала од онаа на Европска Големина, кога ќе го поставите цел, ве молиме обрнете внимание на тоа! Нови Пристигнување Јога Панталони
Топла продажба Панталони
Нови 2017 Маскирна Зелена Жените Спортски Панталони Плус Големина Еластична Фитнес Тренингот Спортски Leggings S 3 XL Големина
Предмет : Спорт Јога Панталони Пол : жените Големина : S,M,L, XL XXL 3 XL
Клучни Зборови : флеш сушење, дише, пот апсорпција, хип-укинување на Моделот : Дигитални Печатени Превозот Надомест : Бесплатен Превозот време на Испорака : 90% на пакет ќе пристигне во 9 - 25 дена. Понекогаш, до 45 дена (Русија 60 дена). Испорака Гарантира : Целосна наплата ако не ја добиете вашата цел во 60 дена Врати&Наплата : Да
Како големина е рачно мери, нормално големина на толеранција е околу 1~3 CM; ве Молиме проверете ја големината внимателно пред ставање на ред!
Нови Пристигнување Јога Панталони
Топла продажба Панталони

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
јога
Пол:
Жените
Број На Модел На:
lsp
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
ЉУБОВ ИСКРА
Ткаенина Тип:
Плетени
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Charactor:
нето-предиво крои џеб
Големина:
S,M, L XL XXL 3XL
Пад на превозот:
Yes
Целата продажба:
Yes
Сезоната:
пролет, есен, лето
Клучни зборови:
Пот апсорпција, флеш сушење,дише,хип-кревање, високо еластична
боја:
Зелена
еластичен:
Високо Еластична
Обрасци:
Маскирна
Свеж

Избор на клиенти