.

.

New
Виолетова боја 7 coulorful круг велур кожата Природна Гума еко-пријателски лизга-отпорни Жешка Јога најдобри јога мат, Фитнес гумени мат

Виолетова боја 7 coulorful круг велур кожата Природна Гума еко-пријателски лизга-отпорни Жешка Јога најдобри јога мат, Фитнес

DEN 1714.00
DEN 2285.28

Стока
Достапно.


На дното на дизајнот на (не се лизга текстура, материјал за природна гума професионални јога мат, мора да изберете природни гума материјал, не-токсични, не се лизга
Купи читање
Во врска со не се лизга
Производи припаѓаат на висока температура јога, е голем број на јога ентузијасти потење, дизајн, повеќе повеќе лизгава. Додадете велур 3,5 ММ)
Производ состојки : супер фини влакна + природна гума
Сега се достапни на моделот е како што е подолу :
Ние прифаќаме OEM цел.
По загревање на телото малку постепено потење во тело, за ефикасно да се избегне движењето предизвикани од движењето на телото кога се вообичаените потење.
Напомена : нема лого на производот.Подолу шема за упатување :
.
Рацете и нозете, како и телото не се пот јога ентузијасти, ве молиме да се биде внимателен да се купи, ако ја купите, се препорачува во користењето на мала количина на вода на мат пред прскање (само малку од малку вода ќе биде доволно)
Чистење метод
Инструкции за перење : машина перат.
краток вовед
Јога мат е дизајниран да им даде целосна разгледување на карактеристиките на пот кога лицето е во движење.
Оваа јога мат се користи во тело да се исуши употреба може да биде малку лизгање, но дизајнери се земе во предвид пред вежбање на јога вежби. Додадете велур 3,5 ММ)
Производ состојки : супер фини влакна + природна гума
Велур : поблиску до кожата.

Детали

Дебелина:
3.5 mm (Постар Тип)
Број На Модел На:
S-YG106
Должина:
173cm*61cm
Бренд Име:
SISSI Е МАНОР
Материјал:
Велур
Текстурата на материјалот:
Superfine Влакна
Место на Потекло:
Hangzhou
Обработка на прилагодување:
Yes
Категории на производи:
јога мат
Спецификации:
1730*610*3.5 (CM)
Боја:
Лотос, слон, длабоко цвет, на боја на цвет, на сон
Дното материјал:
Природна Гума
Свеж

Избор на клиенти