.

.

New
Платно Јога Мат Торба Британски Стил На Голем Простор Водоотпорен Фитнес, Пилатес Гимнастика Чанти Унисекс Спортска Торба Обука Салата Кеси

Платно Јога Мат Торба Британски Стил На Голем Простор Водоотпорен Фитнес, Пилатес Гимнастика Чанти Унисекс Спортска Торба Обука

DEN 1008.00
DEN 1680.00

Стока
Достапно.


ПРОИЗВОД IMFORMATION :
Материјал : платно, полиестер влакна текстил
Тежина : 480 Kg
Големина на : 46*26*20 cm
Употреба : фитнес, вежба, тренинг
Пакетот вклучува : 1 * јога торба
Напомена :
Јога душеци се за сликање .
Реалната продажба на стоки, со исклучок на јога мат .

Детали

Бренд Име:
AIMIDA
Број На Модел На:
10.12-5
Дебелина:
6 mm (Почетно)
Должина:
71*17.5cm
Материјал:
Платно
Големина:
46*28*20cm
Тежина:
480Kg
Користи:
фитнес, вежба, тренинг
Цел:
салата торба спортска торба,Кошарка торба спортски торби работи торба танц торба
Пол:
Унисекс,жени,мажи,женски,машки,момче,девојче
Свеж

Избор на клиенти