.

.

New
2017 Мажите Фустан Панталони Плус Големина Формална Панталони Тенок Одговара Панталони Свадба Мажите Црн Костум Панталони Бизнис Секојдневен Mens Фустан Панталони

2017 Мажите Фустан Панталони Плус Големина Формална Панталони Тенок Одговара Панталони Свадба Мажите Црн Костум Панталони Бизнис

DEN 1048.00
DEN 2015.52

Стока
Достапно.


Состојба : 100 % Сосема Нов
ГОЛЕМИНА
Половината
Хип
Бедрото
Должина
1 CM=0.39 ВО
1 IN=2.54 СМ
28
71 CM
96 CM
51 CM
103 CM
29
74 CM
100 CM
52 CM
103 CM
30
77 CM
102 CM
53 CM
104 CM
31
80СМ
104 CM
54 CM
104 CM
32
83 CM
106 CM
55 CM
105 CM
33
86 CM
108 CM
56 CM
105 CM
34
88 CM
110 CM
57 CM
106 CM
36
93 CM
115 CM
59 CM
106 CM
38
98 CM
118 CM
61 CM
107 CM
1 : Ова облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.2") разликите поради рачни мерења на локации, и да го провери над детални мерења да се избере правилната големина.
2 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
Ви благодариме за вашето разбирање.

Детали

Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
одговараат на панталони
Пред Стил:
Станот
Стил:
Паметни Повик
Бренд Име:
Jbersee
Број На Модел На:
XK017
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Материјал:
Памук
Свеж

Избор на клиенти