.

.

New
свадба tuxedo за мажите одговара три парче одговараат на црна висок квалитет на кинески стил сопствени направени големина за година носат

свадба tuxedo за мажите одговара три парче одговараат на црна висок квалитет на кинески стил сопствени направени големина за

DEN 6672.00

Стока
Достапно.

Можете да се меша цел во мојата продавница.
Пад на превозот : W e да се откажат превозот._____ инчи Бедрото Мерење ______._____инчи висина мерење______._____ инчи Половината/Стомакот Мерење ______.испрати ми вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел._____ инчи Колковите/Седиште на Мерење на ______. Ако сакате да ја заврши работ на панталони , ќе треба да се измери точната должина на панталони и да ми кажете кога ќе ги нарачате ._____ инчи Целосна Рамо Ширина Мерење ______._____ инчи Полни Градите Мерење ______._____ инчи Левиот Ракав на Мерење на ______. Курирската служба DHL._____ инчи Назад Ширина Мерење ______. Ние си имаме свој фабрика,па можете да го изберат сопствени направени или промена на бојата за овој костим,исто така, може да ви испрати partiality фустан за мене ,и да ми кажете на вашата големина и боја кога ќе ги нарачате. ние обично не се да се заврши на работ на панталони(ова не е грешка). таму може да биде мало боја differente помеѓу фото и готови се облекуваат (ова не е грешка).Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување._____ инчи Панталоните обем на Половината ______._____ инчи Целосна Back Должина Мерење ______. Ние сме професионални производителот, ние секогаш да ви обезбеди со висок квалитет, ниска цена производи, добредојде на големо. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Превозот : Ние превозот предмети од страна на EMS (3-7days),ако треба да брзо да добиете производот,Можете да изберете UPS или DHL и други брза испорака.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Стил:
кинески стил
Бренд Име:
BEARZHL
Број На Модел На:
wolfmen-1
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Одговара Тип:
Директно
Материјал:
Волна,Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Свеж

Избор на клиенти