.

.

New
Сопствени Направени за да се Измери црна tailcoats со левата страна на градите џеб,БЕЛА ВЕСТ,НАРАЧАНА долга опашка tuxedo tailcoat,ПРИЛАГОДЕНА ВЕЧЕР ОДГОВАРААТ на

Сопствени Направени за да се Измери црна tailcoats со левата страна на градите џеб,БЕЛА ВЕСТ,НАРАЧАНА долга опашка tuxedo tailcoat,ПРИЛАГОДЕНА

DEN 4353.00
DEN 6696.00

Стока
Достапно.


- " Одличен, одличен производ на најдобри!!! "
- "Exelente. На сите 5 ѕвезди на повратните информации имам дадено овде на Aliexpress, Сара и овој костим заслужува нив најмногу .

Детали

Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Бренд Име:
Brightmanyouth
Облека Должина:
Краток
Пред Стил:
Pleated
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Одговара Тип:
Директно
Затворање Тип:
Еден Гради
Материјал:
Волна,Полиестер
Број На Модел На:
сопствени направени
Употреба:
Младоженецот Носат
is_customized:
Yes
Слика Тип:
Референца Слики
Тип На Објект:
Одговара
Ткаенина Тип:
Волнени
Свеж

Избор на клиенти