.

.

New
2 Пакети/многу Mayday Картичка Ракав за 57.5*89mm Картичка Игра Заштитник 100 Ракави/Пакет Одбор Игра Ракав 7044

2 Пакети/многу Mayday Картичка Ракав за 57.5*89mm Картичка Игра Заштитник 100 Ракави/Пакет Одбор Игра Ракав 7044

DEN 527.52

Стока
Достапно.


2 Пакети/многу Mayday Картичка Ракав за 57.5*89mm Картичка Игра Заштитник 100 Ракави/Пакет Одбор Игра Ракав 7044
- Големината е опишан за картичка големина. Ракавот себе ќе биде малку поголем за да се совпадне со картичка добро. Ве молиме бидете сигурни дека тоа е јасно за вас пред да купите. Ви благодариме!
Одговара да картичка големина : 57.5*89mm
Материјал : Јасно PP Ракави
Дебелина : Стандард, како 0.04 mm
Пакување : 100 ракави во секој пакет

Детали

Бренд Име:
Mayday Игри
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
57.5*89 7044
Свеж

Избор на клиенти