.

.

New
Гроздобер Мотоцикл Очила Мотокрос Очила Мотоцикл Очила Електричен велосипед возење Велосипед ретро мотоцикл Очила

Гроздобер Мотоцикл Очила Мотокрос Очила Мотоцикл Очила Електричен велосипед возење Велосипед ретро мотоцикл Очила

DEN 761.00
DEN 1208.64

Стока
Достапно.

Карактеристики : - Количка за дизајн, лесен за чување. - Windproof и dustproof, добра заштита за очи. - Прилагодлив еластична рака и пропадна доказ, погодни за секоја личност. - ABS очила рамка, висока цврстина и добра хемиска отпорност. - Отпорно на гребење и ултравиолетови-доказ PC леќа. - Сунѓерот и кожа материјал, меки и удобни. - Супер кул класичен стил, добра chice за мотор на возачите. Спецификации : Леќа Боја : имаме јасни / дим / сребрена / жолта леќа Материјал : ABS / PC / Сунѓерот / Кожа Димензии : Прибл 17.5 * 9cm. Објектот Тежина : 0.11 kg Одговараат За : Мотоцикл Возење Пакет се Вклучуваат : 1 * Мотоцикл Очила

Детали

Тип На Објект:
очила
Леќи Во Боја:
Повеќе
Бренд Име:
YSMOTOGO
Големина:
One Size
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
очила
Пол:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти